Střechy Roula

Jsme společnost podnikatelů, která byla založena v roce 2003. Navazujeme na odkaz mistrů tesařského řemesla a podílíme se ve spolupráci se Střední odbornou školou a Středním odborným učilištěm, Vocelova 1338, 500 03 Hradec Králové na výchově a vzdělávání již několikáté generace tesařů.
 
Rádi pro Vás vyrobíme tesařské prvky starými technikami i za pomocí zcela nových technologií s respektem k historii budovy a v souladu s Vaším přáním. Veškeré práce provádíme s pečlivostí a profesionalitou. Sledujeme aktuální trendy a neustále zdokonalujeme techniky. V roce 2012 jsme se přestěhovali do nových prostor ve kterých pro Vás vyrábíme krovy, dřevěné konstrukce, zahradní program, stánky atd.

Stálá důvěra zákazníků a obchodních partnerů

Velmi důležitá je pro nás stálá důvěra zákazníků a obchodních partnerů. Našim klientům nabízíme komplexní i specifické služby v oblasti tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Zaměřujeme se na atypické tesařské konstrukce a na speciální povrchové úpravy jako například drásání.
 
Připojte se k našim spokojeným zákazníkům, kterým jsme pomohli lépe bydlet, získat příjemné a originální prostory k relaxaci, zlepšování zdraví, lepší bydlení pro své zvířecí miláčky nebo například pro výrobu a skladování. Díky naší poctivé práci množství klientů zvýšilo své tržby při podnikání, protože příjemné prostředí restaurace, společnosti nebo historických objektů přitahuje další zákazníky a návštěvníky. Navštivte také naše stránky na Facebooku.