O nás a kontakt - Střechy a tesařské práce Roula

Přejít na obsah
Jsme společnost podnikatelů, která byla založena v roce 2003. Navazujeme na odkaz mistrů tesařského řemesla a podílíme se ve spolupráci se Střední odbornou školou a Středním odborným učilištěm, Vocelova 1338, 500 03 Hradec Králové na výchově a vzdělávání již několikáté generace tesařů.

Rádi pro Vás vyrobíme tesařské prvky starými technikami i za pomocí zcela nových technologií s respektem k historii budovy a v souladu s Vaším přáním. Veškeré práce provádíme s pečlivostí a profesionalitou. Sledujeme aktuální trendy a neustále zdokonalujeme techniky. V roce 2012 jsme se přestěhovali do nových prostor ve kterých pro Vás vyrábíme krovy, dřevěné konstrukce, zahradní program, stánky atd.

Velmi důležitá je pro nás stálá důvěra zákazníků a obchodních partnerů. Našim klientům nabízíme komplexní i specifické služby v oblasti tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Zaměřujeme se na atypické tesařské konstrukce a na speciální povrchové úpravy jako například drásání.

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům, kterým jsme pomohli lépe bydlet, získat příjemné a originální prostory k relaxaci, zlepšování zdraví, lepší bydlení pro své zvířecí miláčky nebo například pro výrobu a skladování. Díky naší poctivé práci množství klientů zvýšilo své tržby při podnikání, protože příjemné prostředí restaurace, společnosti nebo historických objektů přitahuje další zákazníky a návštěvníky. Navštivte také naši fotogalerii a stránky na Facebooku a Google+. Podívejte se také na Primahouse.eu

Jsme připraveni Vám pomoci od návrhu až po financování stavby nebo rekonstrukce nemovitosti. Působíme na celém území České republiky, především v okresech Hradec Králové, Pardubice, Kolín a Kutná Hora. Sídlíme v Chlumci nad Cidlinou.
Prohlášení k ochraně osobních údajů

Informace o zákaznících uchováváme v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Veškeré údaje získané od zákazníků užívá tento web a Společnost podnikatelů Střechy Roula zejména za účelem poskytnutí předsmluvních informací či plnění smlouvy a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá tento web s osobními údaji zákazníků pouze v intencích Zákona o ochraně osobních údajů, mimo jiné dle § 5 odst. 2, písm. b a § 5 odst. 6.Název společnosti

Společnost podnikatelů Střechy Roula
Působnost
okresy Hradec Králové, Kutná Hora, Kolín. Po dohodě celá ČR.

Kontaktní osoba

Zdeněk Roula
Služby
Kompletní dodávky střech, opravy a rekonstrukce nemovitostí na klíč včetně historických objektů
Tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Telefon

Email


Marketing, PR

+420 603 833 788
zdenek.roula@seznam.cz
info@strechyroula.cz

Mgr. Ing. Jana Macháčková
+420 777 287 187
Poradenství (doporučení vhodné střešní krytiny, vazby, způsobu rekonstrukce objektu)
Projektování včetně 3D vizualizací
Zakázková výroba
Stánky (moduly včetně WC pro cyklotrasy, prodejny atd.)

60141450
vydáno Magistrátem města Hradce Králové, vznik oprávnění 16. 05. 1995, ID RZP: 1772443
Partneři
Stavte s.r.o.
Hapex H.K.

Sídlo

U lesa 350, 503 51 Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové

Královéhradecký kraj
Vostřel - zednictví

Provozovna

IČ: 1009041967, U Lesa 350, 50351 Chlumec nad Cidlinou okres Hradec Králové,
Královéhradecký kraj
Mapa Střechy Roula Chlumec nad Cidlinou
Střechy Roula 2014, Telefon: 00420 603 833 788, Sídlo: Chlumec nad Cidlinou
Autor: Webpropodnikani.cz
Návrat na obsah